Jutranji spletni seminarji: Entry into China Digital World

Na spletnih seminarjih, dne 7. maja in 14. maja ob 10. uri (srednjeevropski čas), bodo udeleženci izvedeli pomembne razlike pri uporabi kitajskih aplikacij, digitalni bonton pri uporabi aplikacije WeChat ter kitajske spletne rešitve, ki so nastale v času COVID-19.

Spletna seminarja bosta potekala v angleškem jeziku, udeležba je brezplačna.

VEČ INFORMACIJ IN PRIJAVA

O predavatelju

Domen Jere je podjetnik in soustanovitelj podjetja AI-SI Global, ki je v Adriatik regijo pripeljalo največji kitajski plačilni system Alipay. Poleg tega omogoča lokalnim blagovnim znamkam, da vstopijo na kitajski trg po spletnih prodajnih kanalih.

Domen je postal navdušen nad kitajskim digitalnim okoljem in njihovo kulturo tekom enoletnega študija ekonomije na Kitajskem ter ima več kot 5 let izkušenj pri sodelovanju z različnimi kitajskimi partnerji na poslovni in vladni ravni.Njegove izkušnje glede pristnosti podjetij na digitalnih kitajskih platformah in kako najbolje uspeti kot znamka na tako drugačnem trgu kot je Kitajska, so neprecenljiva za podjetja, ki se podajajo na ta trg.