Spletni seminar: Chinese Mindset 2-Understanding Chinese Consumers

Stopnja težavnosti: nadaljevalna

KDAJ: petek, 5. april 2019 13:00-15:30

Seminar bomo zaključili z izpitom, po opravljenem izpitu pa boste prejeli tudi certifikat.

CENA: 30 eur z DDV (digitalni certifikat)*

*V kolikor želite okvirjen certifikat znaša cena 40 EUR z DDV

Na spletnem seminarju boste pridobili dodatno znanje s področja kitajskega načina specializirano na področje trženja in razumevanje kitajskih potrošnikov.

Prednost KI spletnih seminarjev pred ostalimi, je ta, da se odvija v živo in predavatelj je na voljo udeležencem za vprašanja in spodbuja interakcijo med udeleženci.

Spletni seminar bo potekal v angleškem jeziku.

O PREDAVATELJICI

Predavateljica je začela svojo kariero leta 2012 na Konfucijevem inštitutu kot učiteljica kitajskega jezika in kulture, zadolžena pa je bila tudi za izobraževanje podjetij s področja poslovne kulture ter uspešnega poslovanja s Kitajsko. Trenutno je asistentka na Ekonomski fakulteti, kjer poučuje predmete s področja mednarodnega poslovanja in poslovanja s Kitajsko. V Sloveniji biva že sedem let, tako je raziskovalno področje okrepila z poznavanjem medkulturnih razlik med zahodnim in azijskim svetom. Njeni članki so bili objavljeni tudi v Journal of Business of Review and Journal of Eastern European Management studies.

Več informacij na: ciljubljana@ef.uni-lj.si