Tekmovanje Kitajski most

04. 06. 2020
Tekmovanje Kitajski most
Konfucijev inštitut Ljubljana je v sodelovanju z veleposlaništvom Ljudske republike Kitajske v soboto, 23.5.2020, ob 13.00 organiziral tekmovanje v govorništvu v kitajskem jeziku Kitajski most.

Zaradi trenutnih razmer je bilo tekmovanje mogoče organizirati le preko spleta. To pa ni ustavilo naših tekmovalcev, ki so se zadeve lotili profesionalno in z veliko pozitivne energije. Tekmovalo je 12 dijakov iz Konfucijevega inštituta in Konfucijevih učilnic po Sloveniji. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz treh delov: prosti govor, preizkus znanja in kulturni nastop.

Prva tri mesta so zasedli: Lan Žvelc iz KI Ljubljana, Nadja Jevnikar iz KU Kranj in Vanesa Sagadin iz KU Maribor. Čestitamo!

Promocijski video: povezava