Wang Rongming, predsednik Šanghajske univerze za mednarodno poslovanje in ekonomijo, z delegacijo obiskal Konfucijev inštitut Univerze v Ljubljani

3. novembra so bili prisotni Wang Rongming, predsednik Šanghajske univerze za mednarodno poslovanje in ekonomijo, Jin Quan, direktor Urada za zunanje zadeve, Yan Haizhou, direktor Urada za znanstvene raziskave, Wang Yanyan, podpredsednik Mednarodne šole kitajskega izobraževanja, Wu Xuesong, namestnik direktorja Urada šole, in Hao Chengcheng. Skupina šestih ljudi je obiskala Konfucijev inštitut na Univerzi, v Ljubljani, v Sloveniji (v nadaljevanju "Konfucijev inštitut na Univerzi v Ljubljani") in se pogovarjala z učitelji ter prostovoljci Konfucijevega inštituta na Univerzi v Ljubljani, ter študenti na izmenjavi s Šanghajske univerze za mednarodno poslovanje in ekonomijo v Sloveniji.

3. novembra so bili prisotni Wang Rongming, predsednik Šanghajske univerze za mednarodno poslovanje in ekonomijo, Jin Quan, direktor Urada za zunanje zadeve, Yan Haizhou, direktor Urada za znanstvene raziskave, Wang Yanyan, podpredsednik Mednarodne šole kitajskega izobraževanja, Wu Xuesong, namestnik direktorja Urada šole, in Hao Chengcheng. Skupina šestih ljudi je obiskala Konfucijev inštitut na Univerzi v Ljubljani v Sloveniji (v nadaljevanju "Konfucijev inštitut na Univerzi v Ljubljani") in se pogovarjala z učitelji in prostovoljci Konfucijevega inštituta na Univerzi v Ljubljani ter študenti na izmenjavi s Šanghajske univerze za mednarodno poslovanje in ekonomijo v Sloveniji.

Nato je šrilanški predsednik Wang Rongming direktorici Danielli Voljč podelil spominsko medaljo "Confucius Institute Director Memorial Medal" in častno listino, ki ji jo je podelila Kitajska fundacija za mednarodno kitajsko izobraževanje kot priznanje za njeno več kot desetletno podporo Konfuciju. Dolgoletna prizadevanja in pomemben prispevek k razvoju zavoda.