Obvestilo o poletnem taboru Konfucijevega inštituta

05. 03. 2024
Obvestilo o poletnem taboru Konfucijevega inštituta

S podporo Centra za jezikovno izobraževanje in sodelovanje kitajskega ministrstva za izobraževanje, Konfucijev inštitut Ljubljana načrtuje organizirati poletni tabor v sodelovanju s Šanghajsko univerzo za International Business and Economics poleti 2024. Za udeležbo na poletnem taboru morate biti formalno vpisani v kateri koli tečaj, ki ga ponuja Konfucijev inštitut Ljubljana ali priloženi Konfucijev inštitut učilnice in pridobiti vsaj certifikat HSK 1. stopnje. Udeleženci morajo izpolniti prijavnico na spletu. Poletni tabor bo predvidoma trajal dva tedna, med katerima se bodo učenci učili kitajski jezik in kulturo na Kitajskem ter imeli priložnost doživeti različne oblike kitajskih kulturnih dejavnosti.

Pogoji prijave na poletni tabor:
1. Udeleženci morajo biti stari najmanj 18 let.
2. Udeleženci morajo biti registrirani študenti univerze/srednje šole
(zahtevano je ustrezno dokazilo o istovetnosti študenta).
3. Udeleženci morajo imeti evropske potne liste.
4. Udeleženci morajo imeti certifikat HSK 1. stopnje ali višje (v obdobju veljavnosti).

Da bi se poletnega tabora lahko udeležilo več študentov, bo Konfucijev Inštitut v Ljubljani organiziral posebni izpit za poletni tabor HSK, ki bo potekal aprila 2024. Če se želite udeležiti poletnega tabora ali izpita HSK 7. aprila, se prijavite s klikom na povezavo za spletno registracijo. Izpit 7. aprila je poseben izpitni rok, ki je odprt samo za izpit HSK 1. stopnje. Druge spletne strani ravni niso na voljo. Izpitna pristojbina za to sejo znaša 52 EUR.

Če se želite udeležiti poletnega tabora ali izpita HSK 1 7. aprila, kliknite spletno povezavo in se prijavite.
Spletna prijava: https://forms.gle/mUetnKW1eR16uCGGA
Rok za prijavo: 20.00, 17. marec 2024 (po lokalnem času)

Prijavljenim in uspešnim kandidatom bomo poslali e-pošto v zvezi z izpitom HSK 1. stopnje in poletnem taboru. Če imate kakršna koli vprašanja o tem dogodku ali prijavi na posebno sejo za izpit HSK 1, vas prosimo, da nam pišite po e-pošti.

Kontakti:
Hao Fu, hao.fu@ef.uni-lj.si