Delavnica: študijske skupine

11. 05. 2023
Delavnica: študijske skupine
V ponedeljek, 8.5.2023 smo na Konfucijevem Inštitutu Ljubljana organizirali študijsko skupino.

V ponedeljek, 8.5.2023 smo na Konfucijevem Inštitutu Ljubljana organizirali študijsko skupino, s katero smo udeležencem na tečajih kitajskega jezika s pomočjo kulturno obarvane delavnice približali Kitajsko in jim pomagali pri pripravah na bližajoče se zaključne izpite.

Tema tokratne delavnice je bilo kitajsko podeželje.
Učitelj Zhang Bo je predstavil stare in sodobne običaje s kitajskega podeželja in povedal nekaj zgodb iz časov, ki jih je tam preživel sam.
Udeleženci so vadili svoje znanje izgovorjave z branjem kitajske poezije in z različnimi igrami, s katerimi so lahko preverili in utrdili svoje znanje.

Na koncu smo se posladkali s kitajskimi piškoti in čajem ter izkoristili nekaj minut za pogovor in spoznavanje ostalih tečajnikov.